• Mayıs 26, 2022
  • Yorum Yok
  • 302

Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri Telegram

Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri Telegram

Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri Telegram

Daha önce sizlere Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri Telegram üzerinden sorun olacağını belirttik. Çünkü Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri Telegram Kanalları Grupları için sorun oluşturduğunu görüyoruz. Sebebi ise yayın hakları ihalesinde Telegram platformunun uyduğunu görüyoruz. Bu sorunlar ile karşı karşıya kalan yüzlerce Telegram Kanalları ve Telegram Grupları görüyoruz. Bu paylaşımlar sonrasında ise ciddi cezalar aldıklarını dahi görüyoruz. Çünkü bu tarz paylaşımların yapılmasının yasak olduğunu görüyoruz. Hatta UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi de buna dahil olduğunu görüyoruz. Bunun dışında ise Premier Lig, Laliga, Bundesliga, Süper lig ve Premier ligi da sorun yaşatabilir. Eğer sizlerde bu sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız özelden dahi olsa arkadaşlarınıza bu linkleri göndermemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu tarz durumlarda güvenlik sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bizde sizleri Telegram İddaa sayfası olarak öncesinde uyarmayı düşünüyoruz. Çünkü sayfamızı ziyaret edenlerin bu konuda sorun yaşamalarını istemiyoruz. Eğer bu tarz bir link görürseniz tıklamamanızı dahi öneriyoruz. Çünkü bu linklerin sizlerin açısından sorun yaşatabileceğini düşünüyoruz.

Şampiyonlar Ligi Maçları Telegram

Bizim size tavsiyemiz Şampiyonlar Ligi Maçları Telegram üzerinden aramamınız yönünde. Çünkü Şampiyonlar Ligi Maçları Telegram Grupları veya Şampiyonlar Ligi Maçları Telegram Kanalları artık yer vermediğini görüyoruz. Bunun ise bir çok nedeni olduğunu daha önce yazdığımız yazılarda sizlere sunduk. Eğer sizlerde evinize gelecek cezalar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız izlememenizi öneriyoruz. Şampiyonlar Ligi Maçları Telegram sayesinde bahis ve iddaa yaptığınız düşünüyoruz. Fakat bu duruma ise artık bir son vermeniz gerektiğini savunuyoruz. Bu sayede ise sizlere ForumNeyine Telegram Kanalı öneriyoruz. Çünkü bu kanal veya grupların işlerini çok daha iyi yaptıklarını görüyoruz. Zaten biz bu kanal ve gruplara ana sayfamız üzerinden sürekli olarak yer veriyoruz.

Bu durumdan dolayı sizlere Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri Telegram için paylaşımlar yapmayacağız. Çünkü biz bunları geçmişte de aslında hiç bir zaman paylaşım yapmadık. Eğer sizlerde bu tarz yayınları arıyorsanız paylaşım yapmayacağımızı belirtmekte fayda görüyoruz. Çünkü 3-5 kuruş için kimsenin bu tarz sorumluluk alacağını belirtmek istiyoruz. Sebebi ise bu paylaşımların hem bizlere hemde sizlere sorun yaşatacağını düşünüyoruz. Bu konuda ne sizleri nede kendimizi ateşe atmayı düşünmüyoruz. Fakat her ne olursa olsun bu tarz yayınları yapanlara da her zaman karşı olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Çünkü biz işini her zaman doğru yapan kişiler arasında bulunuyoruz. Biz ziyaretçilerimizin kazanması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor olacağız. Fakat her ne olursa olsun sizlere sayfamız üzerinden bu tarz paylaşımlar yapmayacağız. Çünkü biz yıllardır sizlere paylaşım yapıyoruz. Fakat hiç bir zaman bildiğiniz üzere Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri Telegram paylaşımı yapmadık.

Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri Telegram

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir